Prvotriedna stavebn├í firma ÔÇĘ

A1 drevostavby sa rad├ş prvotriedne stavebn├ę firmy, a sme to hlavne my, kto u┼ż nieko─żko rokov men├ş va┼íe predstavy o dokonalom domove, na realitu. N├í┼í t├şm tvoria profesion├íli a pr├íca je pre n├ís nie─Źo viac, remeslo je na┼ía v├í┼íe┼ł. Cel├Ż n├í┼í pr├şbeh za─Źal p├şsa┼ą ─Żudov├şt Kondrla, ktor├ęho drevo sprev├ídzalo od mali─Źka a v tejto oblasti sa ├║plne na┼íiel.┬á

Ako ─Źas plynul, u─Źil sa na vlastn├Żch chyb├ích a z├şskaval potrebn├ę sk├║senosti v zahrani─Ź├ş, aby mohol vies┼ą t├şm ┼ípi─Źkov├Żch, A-─Źkov├Żch ─żud├ş, ktor├ş splnia aj tie najn├íro─Źnej┼íie po┼żiadavky s maxim├ílnym d├┤razom na detail. Db├íme na to, aby sme urobili ─Źo najlep┼íiu pr├ícu, preto┼że iba t├í n├ís bude pos├║va┼ą ─Ćalej.

Pre─Źo my?

Drevostavby staviame u┼ż nieko─żko desiatok rokov, m├íme za sebou mno┼żstvo ├║spe┼ín├Żch stavieb a spokojn├Żch klientov. Dok├í┼żeme postavi┼ą aj v├í┼í dom snov.

Tu je zop├ír d├┤vodov, pre─Źo sa oplat├ş stava┼ą montovan├ę domy s nami.
ÔÇĘ

Na┼ía cesta a skvel├Ż t├şm ─żud├ş


Na┼ía cesta bola t┼Ľnist├í a ┼ąa┼żk├í, ale na┼ía tvrd├í pr├íca sa vyplatila. A1 drevostavby tvor├ş skvel├Ż t├şm ─żud├ş, m├íme kvantum u┼żito─Źn├Żch kontaktov vo v┼íetk├Żch sf├ęrach. Taktie┼ż m├íme u┼ż roky overen├Żch dod├ívate─żov a dohodnut├ę v├Żhodn├ę ceny materi├ílov. Stoja za nami odborn├şci vo svojej oblasti, a sk├║sen├ş stavb├íri, ktor├ş v┼żdy vedia najlep┼íie poradi┼ą.

Ing. ─Żudov├şt Kondrla
konate─ż
Gino Ján Rivillo
tesár
Miroslav Va┼í├ş─Źek
tesár
Miroslav Chrzaszcz
tesár

Kvalita stoj├ş za na┼íou pr├ícou

S├║stred├şme sa na kompletn├Ż servis od samotn├ęho n├ívrhu a┼ż po nas┼ąahovanie do v├í┼ího drevodomu. Vieme, ┼że na Slovensku je mno┼żstvo klientov, ktor├ş po┼żaduj├║ najvy┼í┼íiu kvalitu, auvedomujeme si, ┼że n├íjs┼ą spo─żahliv├║ a najkvalitnej┼íiu stavebn├║ firmu je ─Źastokr├ít nemo┼żn├ę. Pre n├ís s├║ tieto krit├ęria samozrejmos┼ąou. Staviame v├í┼í sen z dreva do reality.