Na┼íe slu┼żby

Stavba rodinn├Żch domov

Postav├şme v├ím v├í┼í vysn├şvan├Ż dom od z├íkladov. Ide├ílne pre n├ís je, ke─Ć rie┼íime v┼íetky z├íle┼żitosti od n├ívrhu, vtedy vieme optimalizova┼ą a dosiahnu┼ą maximum.

V┼íetky potrebn├ę dokumenty v├ím dod├íme a vy budete ma┼ą o staros┼ą menej. Zaobstar├íme v├ím ┼ít├║diu, projekt na stavebn├ę povolenie, vybavenie stavebn├ęho povolenia (in┼żiniering), realiza─Źn├Ż projekt a n├ísledne postav├şme stavbu.

Vypracujeme v├ím cenov├Ż odhad pod─ża va┼íich po┼żiadaviek a z├ímeru ├║plne bezplatne.

Vytvor├şme jednoduch├Ż 3D model, v ktorom bud├║ v┼íetky potrebn├ę z├íkladn├ę inform├ície. S├║─Źas┼ąou je v├Żkaz v├Żmer, popis ┼ípecifik├ícii, popis na┼íej ponuky (─Źo je v ponuke a ─Źo v ponuke nie je). N├ísledne sa spolo─Źne dohodneme na d├ítumoch dodania, ktor├ę vieme zabezpe─Źi┼ą z na┼íej strany (pri schv├ílen├ş ur─Źit├ęho d├ítumu).

Cena = 1% z cenov├ęho odhadu (pri ─Ćal┼íej spolupr├íci s nami odpo─Ź├ştan├ę z celkovej ceny)
ÔÇĘ

Drevostavby

Vypracujeme v├ím cenov├Ż odhad pod─ża va┼íich po┼żiadaviek a z├ímeru ├║plne bezplatne.

Cena = 1% z cenov├ęho odhadu (pri ─Ćal┼íej spolupr├íci s nami odpo─Ź├ştan├ę z celkovej ceny)

Pod─ża dodan├Żch podkladov (┼ít├║dia, projekt na stavebn├ę povolenie) sprav├şme realiza─Źn├Ż projekt a dod├íme CLT hrub├║ stavbu. CLT hrub├í stavba je pl├í┼í┼ą budovy, steny, stropy, strecha, vr├ítane mont├í┼że a utesnenia.

Dod├íme kompletn├║ stavbu od projektu a┼ż po holodom. Pod─ża dohody m├┤┼żeme vypracova┼ą aj ┼ít├║diu, projekt na stavebn├ę povolenie, realiza─Źn├Ż projekt, hrub├║ stavbu, z├íklad, steny, okn├í, strechu, elektroin┼ítal├íciu, vodoin┼ítal├íciu, odpady, vykurovanie, vetranie a v┼íetky funk─Źn├ę ─Źasti domu.

Holodom neobsahuje sanitu, obklady, podlahoviny, dreve a z├írubne, ale v┼íetky zariadenia s├║ funk─Źn├ę a povrchy stien s├║ zvn├║tra aj zvonka dokon─Źen├ę Takto si u┼ż aj sami zvl├ídnete zorganizova┼ą fin├ílne ├║pravy.

Dod├íme kompletn├║ stavbu od projektu a┼ż po holodom. Pod─ża dohody m├┤┼żeme vypracova┼ą aj ┼ít├║diu, projekt na stavebn├ę povolenie, realiza─Źn├Ż projekt, hrub├║ stavbu, z├íklad, steny, okn├í, strechu, elektroin┼ítal├íciu, vodoin┼ítal├íciu, odpady, vykurovanie, vetranie a v┼íetky funk─Źn├ę ─Źasti domu. Dokonca aj sanitu, obklady, podlahoviny, dreve a z├írubne.

M├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źi uprednostn├şte 1 h online poradenstva alebo osobn├Ż v├Żjazd, kde s nami m├┤┼żete na mieste prekonzultova┼ą hodinu, ─Źo potrebujete.

Stavebn├Ż mana┼żment sa vyu┼ż├şva najm├Ą pri zlo┼żitej┼í├şch a dizajnov├Żch stavb├ích. Pon├║kame vedenie stavby so zodpovednos┼ąou za fixn├Ż honor├ír.

─Äal┼í├şmi bonusmi s├║ aj to, ┼że:

  • ┬á ┬á ┬á vieme zos├║ladi┼ą dod├ívate─żov a pr├íce na seba nadv├Ązuj├║,
  • ┬á ┬á ┬á vieme dopredu vyrie┼íi┼ą k─ż├║─Źov├ę detaily,
  • ┬á ┬á ┬á vytvor├şme v├Żkazy v├Żmer, prvkov, objedn├ívky,
  • ┬á ┬á ┬á zabezpe─Ź├şme poradenstvo, v├Żber a jednanie s dod├ívate─żmi,
  • ┬á ┬á ┬á ceny m├í klient priamo za n├íklady,
  • ┬á ┬á ┬á sme flexibiln├ş a na klientove po┼żiadavky reagujeme ─Źo najr├Żchlej┼íie

 

Av┼íak nevieme poskytn├║┼ą presn├║ cenu diela vopred, odhadn├║┼ą vieme iba orienta─Źn├Ż rozpo─Źet. honor├ír.

R├Żchlos┼ą povolen├ş
a v├Żstavby

R├Żchlos┼ą povolen├ş z├ívis├ş od po┼żiadaviek pr├şslu┼ín├ęho ├║radu.

R├Żchlos┼ą v├Żstavby z├ívis├ş od viacer├Żch faktorov: